OFERTA
 
Tekstylia okienne
Rolety i żaluzje
Dekoracja łóżka
Dekoracja stołu
Ręczniki i wyroby frotowe
Panele japońskie
Karnisze
Sztukateria gipsowa
Tapety
Wykładziny obiektowe
KLIENCI STOCZNIOWI
DLA ARCHITEKTÓW
 
   
   
ZAUFALI NAM:
 
   
   
DEKORACJA ŁÓŻKA  

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko co zapewni komfortowy wypoczynek i sen dla Waszych Gości.

Antyalergiczne poduszki i kołdry z wypełnieniem poliestrowym specjalnie stworzone z myślą o obiektach hotelowych, dostosowane do prania w 95 C, atestowane wyroby trudnopalne wykonane w całości z włókna Trevira CS to tylko niewielki zakres realizowanych przez nas dostaw. Wykonujemy komplety pościelowe o dowolnych rozmiarach i sposobach uszycia (również z zakładem) wykorzystując najwyższej jakości tkaniny bawełniane i poliestrowo-bawełniane o doskonałych walorach użytkowych stworzone specjalnie do intensywnego użytkowania w obiektach hotelowych.

Specjalizujemy się w szyciu na indywidualne zamówienie narzut na łóżka które zawsze stanowią niezwykle efektowne i harmonijne uzupełnienie dekoracji każdego pokoju.

 
REALIZACJE  

 

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, projektowania i realizacji tak, by Państwa okno zyskało niepowtarzalny wygląd. Nasz doświadczony zespół, dbając o miłą i przyjazna atmosferę, z przyjemnością udzieli Państwu fachowej pomocy przy wyborze tkanin. Doradzimy pod względem kolorystyki i techniki upięcia, aby zapewnić Państwu pełne zadowolenie i satysfakcję. Zachęcamy do odwiedzania naszego sklepu oraz strony internetowej, gdzie będą mogli Państwo zapoznać się bliżej z naszą ofertą.